Zkouškystrážný

Bc. Lukáš Ferenc

Vítám Vás na svém webu týkající se zvdělávání a zkoušek pracovníků bezpečnostních služeb. Jsem Váš partner, na kterého se můžete spolehnout…

Nabízené služby

Zkouška "Strážný kód 68-008-E"

Individuální cena zkoušky „Strážný kód 68-008-E“ je stanovena na částku 

1.300,- Kč

Přípravný kurz pro strážné

Individuální cena přípravného kurzu potřebného k vykonání zkoušky Strážného je stanovena na částku 

500,- Kč

Kurzy a školení

Pro současné pracovníky, managery  soukromých bezpečnostních služeb provádíme školení v oblasti právního minima, sebeobrany, komunikačních dovedností pracovníků security .Ceny školení jsou individuální podle potřeby konkrétního klienta.

Zkouška "Bezpečnostní referent kód 68-006-M"

Zkouška „Bezpečnostního referenta“ je v kvalifikační úrovni 4. To je o dvě úrovně výše než zkouška „Strážných“. Je vhodná pro uchazeče, kteří budou vykonávat velitele objektu, plánovat směny, pracovat s podřízenými pracovníky.

2.900,- Kč

Aktuální termíny zkoušek

Praha - Holešovice

ul. Heřmanova 829/14, Praha

Obsazenost termínu
Kapacita 0%
kpt. Bc. Lukáš Ferenc

Dovolte, abych se na úvod představil. Jmenuji se Lukáš Ferenc a v současné době bydlím v Praze. Posledních 12 let pracuji u Policie České republiky v důstojnické hodnosti kapitán – vrchní komisař. Mám na starost výuku nově příchozích policistů v kurzu základní odborné přípravy. Vyučuji předmět služba pořádkové a cizinecké policie a v této oblasti také právo, které se dotýká policejního práva, správního práva, přestupkového práva, trestního práva a občanského práva. Zodpovědnost, důslednost a čestnost jsou pro mě i nadále hlavní prioritou. 

Současně již od roku 2011 nabízím také své služby poradenství a zkoušky pro pracovníky bezpečnostních služeb. Aktuálně jsem autorizovanou osobou u Ministerstva vnitra České republiky pro provádění zkoušek profesní kvalifikace „Strážný kód 68-008-E“ a „Bezpečnostní referent kód 68-006-M“ Školení a zkoušky již řadu let poskytuji předním bezpečnostním firmám ale i jednotlivcům a mám za sebou výsledky v podobě spokojených klientů, což potvrzují i mé kladné reference klientů.

Mimo jiné se také věnuji realitní činnosti, jako realitní makléř kde výčet a doplňující informace jsou dostupné na mém dalším webu www.nejlepsimakler.eu

Pokud potřebujete pro výkon svého zaměstnání zkoušku profesní kvalifikace, neváhejte se na mě obrátit. Na těchto webových stránkách se můžete rovnou přihlásit na konkrétní termín zkoušky. Dále si vyzkoušet cvičný test anebo za poplatek si můžete stáhnout materiály ke zkouškám. Do budoucna chystám také možnost stažení si několikahodinového školení v podobě videoškolení pro úspěšné složení zkoušky „Strážný“.

Bc. Lukáš Ferenc

vrchní komisař, lektor, instruktor,

© 2018 všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu není povoleno jakkoliv kopírovat a šírit obsah tohoto webu.

vytvořeno s ❤ na platformě wordpress